Hebbes puzzel 3.2

Elke 2 weken een nieuwe Hebbes Puzzel, dit om nog meer geocachers een Hebbes woodie te kunnen schenken.

Ontdek het raadsel van deze week

Deze week hebben we een Wordle voor jou in petto: als je het juiste woord kan raden, dan zal je een boodschap krijgen met een vraag waarop wij het antwoord willen weten. Scan de QR-code of klik erop en je kan meteen de Wordle spelen (er zal een nieuw scherm geopend worden).

De oplossing

Ongetwijfeld heb jij het woord kunnen vinden in deze Wordle: we zochten namelijk HENGEL. Wanneer je dat woord kon vinden kreeg je volgende vraag voorgeschoteld: Hoe heet in geocaching termen een persoon die niet weet wat geocaching is? Muggle

Tussen alle inzendingen hebben wij een winnaar uitgeloot die ons het juiste antwoord kon geven: Jonathan Dekesel mag binnenkort de Hebbes woodie bij hem thuis verwachten. Wil jij er ook eentje winnen? Doe dan snel mee met de nieuwe Hebbes puzzel.